Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławianin zakłócał pracę sieci komórkowych. Policja otrzymała zgłoszenie


fot. KPP Mława


Mieszkaniec Mławy, na dachu budynku zamontował nielegalny wzmacniacz GSM, mogący zakłócać sygnał sieci komórkowych w obrębie ponad 2 km. Urządzenie namierzyli pracownicy Departamentu Kontroli  Urzędu Komunikacji Elektronicznej i powiadomili Policję.

Zgodnie z art.208 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku. – Prawo telekomunikacyjne, używanie wzmacniaczy sygnału GSM wymaga pozwolenia radiowego. Nielegalne używanie takiego urządzenia jest  wykroczeniem, za które grozi wysoka kara grzywny. Urządzenie ma wpływ na funkcjonowanie telefonów komórkowych w obrębie ponad 2 km. Powstające zakłócenia powodują zrywanie łączności telefonii komórkowej lub całkowity brak możliwości wykonywania i odbierania połączeń. Zakłócenia tego rodzaju zagrażają  bezpieczeństwu i porządkowi  publicznemu oraz ratowaniu ludzkiego życia i zdrowia, poprzez uniemożliwienie kontaktu z służbami niosącymi pomoc. Sprawa została skierowana z wnioskiem o ukaranie do Sądu Rejonowego w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ben
ben
3 lata temu

Takie urządzenia ludzie montują bo nie mają w domu zasięgu a nie po to aby zakłócać. A to że jest to nielegalne to inna sprawa, pewnie nie zdawał sobie z tego sprawy.

mimi
mimi
3 lata temu

złodziej płochliwy co do zasady BARDZIEJ INTELIGENTNY OD BANDYTY JEST… bandyta urojenie ze masz coś cennego I JUŻ GOTÓW CI RĘCE, NOGI POŁAMAĆ ALBO ZABIĆ LUB JESZCZE SPALIĆ DLA ZATARCIA ŚLADÓW… ZŁODZIEJ TO DZIŚ RZADKOŚĆ JAK DZIEWICA W GYMNAZJUM…

POLKOMPTEL
POLKOMPTEL
3 lata temu

Haker sie znalazł

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x