Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Konopki.  Uciekał przed policjantami, najpierw autem, potem pieszo


fot. ilustracyjne


Patrol ruchu drogowego, po pościgu zatrzymał 22-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Młody kierowca forda nie miał uprawnień do kierowania. Jak tłumaczył policjantom, chciał uniknąć odpowiedzialności za wykroczenie. Teraz odpowie za przestępstwo niezatrzymania się do kontroli drogowej. 

Do zdarzenia doszło w sobotę, chwile po godz. 14  w Konopkach. Młody kierowca forda, na widok policyjnego patrolu wydającego polecenia do zatrzymania się, najpierw zwolnił a następnie gwałtownie przyspieszył i próbował uciec patrolowi. Wjechał na teren prywatnej posesji a następnie próbował ucieczki pieszo. Chwilę później został  obezwładniony i zatrzymany. Okazało się, że 22-letni mieszkaniec pow. mławskiego nie miał uprawnień do kierowania. Był trzeźwy. Jak oświadczył interweniującym policjantom, uciekał bo obawiał się odpowiedzialności za wykroczenie kierowania samochodem bez uprawnień. Po ucieczce przed patrolem czeka go odpowiedzialność za przestępstwo niezatrzymania się do kontroli drogowej, za co grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x