Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dostaliśmy dotację na drogę Dębsk – Kitki – Szumsk


Zarząd Województwa Mazowieckiego przyznał powiatowi mławskiemu dotację w kwocie 100 tyś zł na przebudowę drogi Dębsk – Kitki-Szumsk. Wartość inwestycji to 200 tyś zł.

Inwestycja jest kontynuacją przebudowy drogi Dębsk- Kitki-Szumsk i obejmuje kolejny jej odcinek o długości 665 metrów i szerokości 5,5 m. W ramach prac wykonane zostanie korytowanie pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, profilowanie i zagęszczanie podłoża.

Realizacja inwestycji umożliwi mieszkańcom z terenu gminy Szydłowo, a w szczególności ze wsi Dębsk, Wola Dębska i Budy Garlińskie swobodniejszy dojazd do gruntów rolnych i swoich gospodarstw. 

Koszt inwestycji to 200 tyś zł z czego 100 tyś pochodzić będzie z dotacji z budżetu Województwa Mazowieckiego i 100 tyś ze środków własnych powiatu.

 

mat. sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Sturmbannführer
Sturmbannführer
29 dni temu

Kitki? To tam gdzie mieszka ten magnat kurnikowy, były parlamentarzysta?

Master
Master
29 dni temu

Tam też mieszkają ludzie i chcą żyć i pracować w normalnych warunkach

Syli
Syli
29 dni temu

Mylisz się

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x