Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Malowali pędzelkiem trzymanym palcami stóp


Trzecioklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 3 wzięli udział w zajęciach przybliżających życie i problemy osób niepełnosprawnych.


Próbowali odczytać słowa w języku Braila, odczytać język migowy. Poznali również jakie trudności sprawia niepełnosprawność ruchowa, w tym celu próbowali w dużych roboczych rękawicach nakręcać na małe śrubki nakrętki, nawlekać korale. Uczniowie malowali pędzlem bez użycia rak, pędzelki mieli miedzy palcami u stóp. Klasa była bardzo zadowolona i zaciekawiona taka forma zajęć.

źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x