Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nasi strażacy dostali pieniądze na remont strażnic


Dobre wieści dla strażaków z pięciu jednostek naszego powiatu.  Decyzją samorządu województwa, znalazły się one wśród  26 strażnic OSP w subregionie ciechanowskim, które otrzymają wsparcie na remont strażnic. Takie środki trafią do OSP: Dobrogosty, Lipowiec Kościelny, Gradzanowo Włościańskie, Dąbrowa i Rosochy.

W tegorocznej edycji programu Mazowieckie Strażnice OSP-2021 gminy mogły ubiegać się o pomoc finansową w wysokości maksymalnie 25 tys. zł. Ponadto każda z nich mogła złożyć jeden wniosek na remont albo modernizację tylko jednej strażnicy OSP ze swojego terenu. Otrzymane wsparcie pozwoli na przeprowadzenie prac budowlanych, w tym m.in. remontów posadzek, dachów, elewacji i stolarki okiennej, czy instalacji elektrycznej.

Poniżej pełna lista jednostek OSP oraz wysokość otrzymanego wsparcia.

źródło: UMWM

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x