Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Dziecka. Food Trucki i inne atrakcje w miejskim parku


Od piątku 28 maja 2021 r. najmłodsi mieszkańcy Mławy i ich bliscy będą mogli skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej. Wielka uczta uliczna odbędzie się w parku miejskim i trwać do 30 maja do godz. 20.00. Będzie można skosztować dań kuchni z całego świata oraz skorzystać z dodatkowych atrakcji. Na placu nieopodal busów wyznaczona zostanie strefa ze stolikami, gdzie bez przeszkód będzie można konsumować zakupione pyszności oraz strefa dla juniora z dmuchańcami i zabawkami.


Drugą propozycją na te dni będzie udział w seansach filmowych. Po długim okresie absencji kinowych nowości ponownie możemy cieszyć się oglądaniem produkcji na dużym ekranie i pracownicy MDK-u zamierzają zachęcić do tego szczególnie najmłodszych mieszkańców Mławy. W dniach 29-30 maja 2021 r. w mławskim kinie zostaną wyświetlone dwa filmy – animacja pt. „Co w duszy gra” oraz familijna produkcja „Szczęściara”. Seanse zaplanowane są na godz. 12.00 i 15.00. Ponadto w Dzień Dziecka, 1 czerwca pojawi się również dodatkowa atrakcja dla młodych widzów. W godz. 12.00-17.00 przed budynkiem MDK-u udostępniona zostanie fotobudka, a na projekcje filmowe zaproszą małych kinomanów megamaskotki.

Wszystkie wydarzenia zaplanowane na te dni będą odbywać się z zachowaniem reżimu sanitarnego i zgodnie z zaleceniami zapisanymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów z 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

źródło: UMM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mlawianka
Mlawianka
3 lata temu

Oej ale wielkie atrakcje dla maluchów. Animatorzy byli by lepsi. Albo jakieś inne atrakcje. Ale czego się spodziewać po mlawie

hhahahaha
hhahahaha
3 lata temu

Reżim sanitarny , haha śmieszne. Wystarczy iść w piękną pogodę do parku, czy na jakikolwiek plac zabaw. Faktycznie epidemia aż huczy . Ale do szkoły nieeeee bo covid.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x