Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wracają seanse w kinie Kosmos. Jakie atrakcje na Dzień Dziecka?


Już w najbliższy piątek Kino Kosmos w Mławie rozpocznie działalność w reżimie sanitarnym. Miejski Dom Kultury jest już po pierwszych rozmowach z dystrybutorami i wszystko wskazuje na to, że na najbliższe tygodnie nie zabraknie propozycji zarówno dla dorosłych, jak i młodszych widzów.

Pracownicy domu kultury przygotowują repertuar, choć nie jest to łatwe, ponieważ decyzja o przyśpieszeniu otwarcia instytucji została ogłoszona zaledwie kilka dni temu. Już dziś możemy ujawnić, że ostatni majowy weekend (29-30.05.2021 r.) oraz dwa kolejne dni zdominuje całkowicie repertuar dziecięcy. Planowane są po dwa seanse każdego dnia o godz. 12.00 i 15.00, z wyłączeniem 31 maja, który przeznaczony jest na rezerwację bajkowych seansów dla szkół. W Dzień Dziecka, 1 czerwca pojawi się również dodatkowa atrakcja dla młodych widzów. W godz. 12.00-17.00 przed budynkiem MDK-u udostępniona będzie fotobudka, a na seanse filmowe zaproszą małych kinomanów megamaskotki.

Przestrzeganie higieny i zapewnienie bezpieczeństwa widzom to priorytet, dlatego w najbliższym czasie, zgodnie z zaleceniami zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów z 6 maja 2021 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii we wszystkich kinach w Polsce można udostępniać do sprzedaży nie więcej 50 procent miejsc. Nadal w kinach obowiązuje również nakaz zakrywania ust i nosa oraz zakaz spożywania napojów i posiłków.

W mławskim Kinie Kosmos tych wolnych miejsc będzie sto trzydzieści cztery, dlatego ważne jest stosowanie zasady DDM (dystans, dezynfekcja, maseczka) oraz 1,5 m odstępu w kolejce do kasy. Jest to niezbędne, byśmy mogli się cieszyć ofertą kinową jak najdłużej.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x