Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jest decyzja kapituły. Wiadomo kto otrzymał tytuł Mławianin Roku 2020


Wiadomo już, kto otrzymał tytuł Mławianina Roku 2020, o który ubiegało się w tym roku czterech kandydatów. Na dzisiejszym posiedzeniu kapituła podjęła decyzję o przyznaniu tego tytułu druhowi Kazimierzowi Lewandowskiemu.


Kandydaturę dh Kazimierza Lewandowskiego –  harcerza seniora, zgłoszonego do tego tytułu również w roku ubiegłym, w tym roku poparły aż dwa wnioski złożone przez:  burmistrza Sławomira Kowalewskiego  i starostę Jerzego Rakowskiego. Do tych wniosków przychyliła się też kapituła. Konieczne jednak były dwa głosowania, gdyż w pierwszym żaden z kandydatów nie uzyskał w dziewięcioosobowej kapitule zwykłej większości głosów i dopiero drugie głosowanie przyniosło rozstrzygnięcie.

Na razie jeszcze nie wiadomo, kiedy nastąpi uroczyste wręczenie tytułu. Być może stanie się to podczas obchodów Dni Mławy, planowanych na lipiec br.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Argo
Argo
3 lata temu

Bardzo się cieszę i gratuluję z całego serca! Dużo zdrowia życzę!

Migotka
Migotka
3 lata temu

Dobry, mądry wybór człowieka u którego widać że jego działania wynikają z pasji, potrzeby serca, wierności zasadom i ideałom ,w dodatku zupełnie bezinteresownie i wytrwale przez tyle lat.Gratulacje dla pana Kazimierza.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x