Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od 20 maja rusza internetowa rezerwacja wizyty w wydziale komunikacji


20 maja br. uruchomiony zostanie internetowy system rezerwacji wizyt w Wydziale Komunikacji w Mławie. Pierwsze wizyty z rezerwacji internetowej będą możliwe od poniedziałku 24 maja.


Już w najbliższy czwartek, na stronie internetowej starostwa (www.powiatmlawski.pl) pojawi się link, pod którym będzie możliwość zarezerwowania miejsca w kolejce na wybrany dzień i godzinę począwszy od 24 maja. System umożliwia również wybór rodzaju sprawy (np. rejestracja pojazdów). Harmonogram wizyt będzie zaplanowany na miesiąc.  

Rezerwacji można dokonać anonimowo, jak również z podaniem danych osobowych, co w razie konieczności ułatwi pracownikom wydziału kontakt z interesantem.

Ciekawym rozwiązaniem jest podgląd stanu kolejki on-line. Dzięki temu interesanci będą mogli swobodnie zarządzać swoim czasem w oczekiwaniu na obsługę.

Ilość miejsc w internetowym systemie rezerwacji będzie limitowana. Zapewni to obsługę osób, które nie skorzystały z rezerwacji online i przyszły do urzędu osobiście.

– Rozwiązanie to funkcjonuje i sprawdza się w wielu miastach w Polsce. Od 17 do 24 maja internetowy system kolejkowy będzie na etapie wdrażania oraz dostosowywania. Mogą pojawić się przejściowe trudności z jego funkcjonowaniem. Zachęcamy do wcześniejszego umawiania wizyty w urzędzie przez Internet. Zapewni to bezpieczeństwo i komfort interesantów oraz pozytywnie wpłynie na jakość świadczonych usług – pisze na swojej stronie starostwo.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
3 lata temu

Lepiej późno niż wcale.
Zobaczymy ile będzie internetowych numerków na dzień …

anna
anna
3 lata temu

W końcu

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x