Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

77-letni rowerzysta wpadł do rowu. Był nietrzeźwy


Wczoraj po południu w miejscowości Parcele Łomskie (gm. Lipowiec Kościelny) jadący ruchliwą drogą, 77 – letni mężczyzna, mieszkaniec Mławy stracił równowagę i wpadł do rowu. 


Poszkodowany został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do mławskiego szpitala.

Jak widać po tym przypadku,  sezon rowerowy został już rozpoczęty. Pamiętać jednak trzeba, że za kierownicę jakiegokolwiek pojazdu siadamy wyłącznie trzeźwi. W sprawie tego pechowego rowerzysty policja prowadzi czynności w sprawie o wkroczenie kierowania rowerem w stanie nietrzeźwości.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x