Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wieczorne atrakcje w Parku Nauki Torus w Ciechanowie


15 maja (sobota) odwiedzający Park Nauki Torus będą mieli niepowtarzalną okazję zwiedzać naszą wystawę z interaktywnym ekranem mgłowym do godziny 21.00.


Przestrzeń wokół wieży również otwiera się na odkrywców nauki. Na terenie parku ukryjemy dla Was 7 naukowych zagadek. Co trzeba zrobić? Pobierz z kasy parku nauki arkusz do odpowiedzi. Następnie odnajdź kody QR i zeskanuj je swoim telefonem komórkowym. Rozwiąż zagadki i odbierz upominek w parku nauki lub Cafe Pitagoras.
W sobotę otwieramy też letni ogródek Cafe Pitagoras a w nim jak zawsze smakowite lody, aromatyczna kawa, burgery i wiele innych kulinarnych niespodzianek.
Gotowi na wieczór z nauką? Do zobaczenia pod wieżą.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x