Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ulica Działkowców z nawierzchnią z betonowych płytPracownicy Mławskiego Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego na zlecenie Burmistrza Miasta Mława kładą nową nawierzchnię z szerokich na 3 metry płyt betonowych na studwudziestodziewięciometrowym odcinku ul. Działkowców (leżącej na północ od ul. Wójtostwo). Prace powinny zostać ukończone w ciągu tygodnia.

Jak podaje ratusz, wcześniej na wspomnianym odcinku utworzyło się spore zagłębienie, w którym po opadach deszczu zbierały się znaczne ilości wody, a z czasem powstawały utrudniające przemieszczanie się dziury. Problem rozwiąże nowa nawierzchnia, którą powinniśmy się cieszyć już za kilka dni. Jej dodatkową zaletą są tworzone po jej bokach spady, dzięki którym deszczówka będzie spływała na pobocza.

Szacunkowy łączny koszt prowadzonych prac to ok. 70 000 zł brutto.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Działkowiec PEPA
Działkowiec PEPA
3 lata temu

Pani Burmistrzu , dziękujemy . Z uwagi na to że jestem trochę nie ufny wietrzę w tym jakiś podstęp. Czy po prawej stronie ma powstać osiedle np ?

z bliska
z bliska
3 lata temu

Czyżbyś na prawdę miał jakiekolwiek wątpliwości. ????

Były
Były
3 lata temu

A dlaczego nie ? Masz, gdzie mieszkać ? A inni czekają ! Panie Burmistrzu proszę wydawać zgody na wszystkie ciekawe inicjatywy mieszkaniowe ! Mieszkańcy są w potrzebie ! A Ci, którym się nie podoba – wypad do lasu lub poza granice Miasta ! Można sobie kupić „odludną” działkę i budować do woli, a nie zabraniać innym !

Ktoś
Ktoś
3 lata temu
Reply to  Były

Człowieku lecz się

Były
Były
3 lata temu
Reply to  Ktoś

Jaką masz specjalność i wykształcenie, żebyś diagnozował moją wypowiedź ! śmiem twierdzić, że Twoja nieukończona podstawówka w żadnym wypadku nie upoważnia Cię do kierowania mnie na „leczenie ” ! Możesz określić – jakiej choroby ? Bo ja już zdiagnozowałem u Ciebie ? —- Miernota umysłowa ! Proszę korzystać z wiedzy innych ! Myślenie ma szaloną przyszłość – prymitywny działkowcu !

KrzywyRysiu
KrzywyRysiu
3 lata temu
Reply to  Były

W sumie dobry pomysł.Więcej by się bloków socjalnych przydało i takich pod wynajem dla super workerów.

Smyk
Smyk
3 lata temu
Reply to  Były

Tak jak wyżej 😀
KUltury to i Sorbona nie nauczy.

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  Były

Ciągnie wilka do lasu, chciałbyś wrócić do tej pracy JAKO BYŁY ??? tylko że teraz to nie możlwe, bo po średnim wykształceniu, to obecnie zatrudniają tylko do sprzątania !!! MOŻNA korzystać z wiedzy innych ale nie takich miernot jak ty jesteś !!! Powinieneś pamiętać ŻE CO BYŁO KIEDYŚ A NIE JEST — TO NIE PISZE SIĘ W REJESTR !!! , NIE ZARZUCAJ INNYM czegoś co sam sobą reprezentujesz bo w swoim myśleniu jesteś bardzo prymitywny !!!!!

Smyk
Smyk
3 lata temu
Reply to  Były

Jak śmiesz… kogoś wyrzucać z jego miasta.
Ch.m zawsze będzie ch.mem i zawsze mu będzie wyłaziła słoma z butów.
Mieszkańcy są w potrzebie? – tak, są, bogaci mieszkańcy lokują swe pieniążki w nieruchomości, żeby je wynajmować Ukraińcom i innym nacjom pracującym w mławskich zakładach. Jest to dla nich super rozwiązanie przynoszące dodatkowe zyski. Na lokacie by tego nie osiągnęli, na papierach wartościowych można stracić, a tu jak w banku czysty zysk i w większości nawet nieopodatkowany. Żyć, nie umierać.

KrzywyRysiu
KrzywyRysiu
3 lata temu
Reply to  Smyk

Dobrze prawisz.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x