Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przasnysz. Oryginalny sposób na promocję miasta


Oryginalne, rowerowe kwietniki, pełniące również funkcje identyfikacyjne i informacyjne miasta, już w przyszłym tygodniu staną w czterech miejscach Przasnysza. Trwają już ostatnie szlify. Takie „zielone przystanki” będą stanowić element promocji Przasnysza i zachęcać do rowerowej turystyki.

Ustawienie rowerowych kwietników w czterech punktach miasta, ma na celu nie tylko podniesienie estetyki grodu nad Węgierką, ale celem jest też promocja Przasnysza, jako miejsca związanego z rowerami, stwarzającego możliwości aktywnej turystyki rowerowej na podstawie utrwalonego i wypromowanego symbolu miasta, jakim są produkowane tu jednoślady. Dla osób z zewnątrz, Przasnysz kojarzony jest jako miasto związane z rowerami, ponieważ to właśnie tu mają siedzibę światowi producenci jednośladów. Bywa, że Przasnysz zwany jest „miastem rowerów”, przez samych jego mieszkańców.

za:infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Iwo
Iwo
1 miesiąc temu

A czym „swoim” może promować się Mława? Seraczem?

Anonim
Anonim
1 miesiąc temu

U nas też jest ciekawa promocja miasta w jednym miejscu, jeszcze bardziej oryginalna:
na Wymyślinie stoi kibel przy samej ulicy, z którego raczej mogą korzystać tylko wyjątki, czyli robotnicy z budowie.

Anonim
Anonim
1 miesiąc temu
Reply to  Anonim

Hmmm… niestety… trochę go przesunęli… już nie przy samej ulicy. Plac budowy nadal pozostał na chodniku, ale przecież po drugiej stronie jest chodnik, a więc po co komu temu ten chodnik… ważne, że deweloper szczęśliwy. Ma plac budowy na chodniku, sygnalizację świetlną i uliczkę gruntową z pierwszeństwem… a szary Kowalski? szary Kowalski musi do wszystkiego się przyzwyczaić i pogodzić się ze swym niskim statusem.Ot, życie… samo życie.

Last edited 1 miesiąc temu by Anonim
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x