Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uszkodzenie gazociągu na Podmiejskiej. Ulica była zamknięta [FOTO]


Podczas prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej na ulicy Podmiejskiej doszło do uszkodzenia gazociągu średniego ciśnienia w tej ulicy i wycieku gazu. Interweniowali strażacy, przez dłuższy czas ruch pojazdów tą ulicą był wstrzymany, a mieszkańcy okolicznych domów pozbawieni energii elektrycznej.


Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godziną 16-tą. Strażacy, którzy pierwsi zjawili się na miejscu zdarzenia stwierdzili uszkodzenie gazociągu średniego ciśnienia. Sprawdzono ewentualność zagrożenia wybuchem, ale nie zachodziła konieczność ewakuacji mieszkańców z najbliższych budynków. Do czasu przyjazdu pogotowia gazowego strażacy ustawili kurtyny wodne zasilane z hydrantu. Części mieszkańców odłączono też energię elektryczną w domach. Ruch na ulicy Podmiejskiej został wstrzymany, co spowodowało w tym rejonie korki.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x