Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Liberadz. Urwane koło od ciężarówki zniszczyło ogrodzenie


Wczoraj około godziny 20-tej strażacy z OSP Szreńsk i JRG Mława zabezpieczali w Liberadzu (gm. Szreńsk) dość nietypowe zdarzenie.


Otóż z jadącej ciężarówki w pewnym momencie urwało się tylne koło, które z impetem uderzyło w ogrodzenie pobliskiej posesji. Na szczęście w tym czasie nikt nie przechodził poboczem, ani nie jechał rowerem. Szkody skończyły się więc na uszkodzeniu ogrodzenia i tylnej osi pojazdu. Na miejscu zdarzenia, oprócz strażaków był też policyjny patrol.

red.

fot. OSP Szreńsk/nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x