Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Amelia Borcz laureatką  Diecezjalnego Konkursu Biblijnego


Amelia Borcz, uczennica kl. 8c Szkoły Podstawowej Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie, została Laureatką XXVII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego na temat: Dzieje Apostolskie, organizowanego przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Płockiej.

Finał Konkursu miał miejsce 16 kwietnia i z powodu epidemii odbył się w formie on-line za pośrednictwem aplikacji Microsoft Forms. Wśród 41 finalistów z Diecezji Płockiej znalazła się także Zuzanna Olszewska, również uczennica mławskiej „Szóstki”. Wyłoniono 10 Laureatów. Amelia Borcz uzyskała szósty wynik.

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 4 maja w Kurii Diecezjalnej w Płocku w obecności Biskupa Płockiego Piotra Libery.

źródło: SP 6

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelniczka
Czytelniczka
1 miesiąc temu

Gratulacje

z bliska
z bliska
1 miesiąc temu

Co sie w tej Mlawie, dzieje za niedlugi czas miasto stanie sie klasztorem, !!!

Brukselka
Brukselka
1 miesiąc temu
Reply to  z bliska

lub lewackim bantustanem

miner
miner
1 miesiąc temu

Diecezjalnego Konkursu Biblijnego…w chłopsko robotniczo rolnym MUŁAWIE nowe technologie LG jak skończy się czas przymusowego zatrudnienia okolicznych parobków to wejdzie pełna robotyzacja – sztuczna inteligencja i tylko będzieta mogły do woli śpiewać jako pasące się na zielonej pobliskiej łące…

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x