Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wiosna na dworze, a w jezdniach nadal dziury


Wielu czytelników sygnalizuje nam zły stan nawierzchni dróg na większości ulic naszego miasta. Wśród nich są jednak takie, które szczególnie pilnie wymagają naprawy. Mówimy tu rzecz jasna o ulicach, które posiadają już nawierzchnię asfaltową, a nie o tych z nawierzchnią gruntową, choć po nich również muszą poruszać się kierowcy.


Chyba najbardziej zniszczoną nawierzchnią ma dziś ulica Graniczna. Jej wygląd to krajobraz prawdziwie księżycowy. Poważne zastrzeżenia mają kierowcy też do stanu ulic: Grzebskiego, części Płockiej, 3 Maja, Torfa Załęskiego, Zabrody, czy Sienkiewicza na odcinku łączącym z Aleją Św. Wojciecha. W nienajlepszym stanie są też ulice, gdzie niedawno miasto kładło nakładki – tj. Okólna i Studzieniec. Zapewne lista jest dużo dłuższa, my wpisaliśmy na nią te ulice, które najczęściej dotyczą przesyłane uwagi.

Choć ratusz na razie nie zapowiada działań na drogach, to może wiosna i sprzyjająca pogoda spowoduje, że dziury zostaną załatane bardziej skutecznie, niż pozimową metodą z użyciem masy na zimno.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Oprócz Granicznej , tragicznie wygląda ulica 20 dywizji Piechoty, pomimo ,ze to wizytówka miasta i główna droga na cmentarz na Wólce. Chodnika brak , codziennie ludzie brodzą w pyle omijając dziury.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

To następuje co roku cierpią opony, lecz w tym roku to są koniec Jego bardzo duże zaniedbania Burmistrza który lekceważy sobie te obietnice wyborcze bo to już koniec Jego kadencji i nareszcie

Modo
Modo
1 rok temu

A na wolce jin lingi i kukurydzianka się leje i prostytutki na zawołanie

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x