Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Powiat podpisał umowę na wykonanie drogi Głużek – Rumoka na ponad 1,9 mln zł


Powiat podpisał umowę na wykonanie drogi Głużek – Rumoka. Firmą Marzanna Zofia Kucińska z Gąsocina przebuduje prawie 2 km odcinek jezdni za kwotę ponad 1,9 mln zł.


Zadanie pn. ,,Rozbudowa drogi dojazdowej nr 2332W Głużek – Rumoka na odcinku od km 4+269,00 do km 6+072,20″ będzie polegało na wykonaniu robót rozbiórkowych, przebudowie istniejącego przepustu pod drogą oraz wykonaniu zjazdów, poboczy, oznakowania pionowego i poziomego. Poza tym jezdnia zostanie poszerzona i wzmocniona istniejąca nawierzchnia.

Ta droga powiatowa o długości 1803 m zlokalizowana jest na terenie gminy Lipowiec Kościelny. Koszt inwestycji to 1 936 210,37 zł. Całość inwestycji zostanie sfinansowana z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

 

mat. sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Miejscowy
Miejscowy
3 lata temu

Firma ,,Marzanna Zofia Kucińska z Gąsocina” przebuduje drogę? Haha mam nadzieje ze jakość będzie lepsza niż nazwa “firmy”…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x