Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 9 maja


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 9 maja br. godz. 10:30 mamy 1 nowe zakażenie oraz brak jest przypadków śmiertelnych z powodu Covid-19 oraz chorób współistniejących z Covid-19. 78 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 68 testów – z czego z wynikiem pozytywnym 1. 


W województwie mazowieckim odnotowano 529 przypadki zakażeń, 6 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 7 z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 3852, z powodu chorób współistniejących zmarło 104 osób, z powodu COVID-19 – 43.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x