Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poważny wypadek na „siódemce” w Mławie. Trasa zablokowana [FOTO]


Zderzenie dwóch samochodów dostawczych na krajowej „siódemce” w okolicy kładki. Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy, na miejscu jest też policja. Trasa na odcinku od skrzyżowania z ulicą Płocką, do skrzyżowania z Warszawską jest nieprzejezdna. Według świadków zdarzenia jeden z pasażerów doznał bardzo poważnych obrażeń. Pomocy medycznej udziela mu zespół ratownictwa medycznego.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x