Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 8 maja


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 8 maja br. godz. 10:30 nie mamy nowych zakażeń oraz brak jest przypadków śmiertelnych z powodu Covid-19 oraz chorób współistniejących z Covid-19. 128 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 111 testów – z czego z wynikiem pozytywnym 0. 

W województwie mazowieckim odnotowano 583 przypadki zakażeń, 37 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 8 z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 4765, z powodu chorób współistniejących zmarło 312 osób, z powodu COVID-19 – 109.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x