Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zginął na służbie. Dzisiaj zawyją syreny radiowozów


Dzisiaj w południe w Raciborzu odbędą się uroczystości pogrzebowe asp. Michała Kędzierskiego. Policjant został zastrzelony podczas służbowej interwencji we wtorek. Policja w całym kraju odda hołd koledze, włączając w południe syreny radiowozów. Tak również będzie w Radomiu i na terenie podległych jednostek w garnizonie mazowieckim.


Przypomnijmy, 4 maja raciborscy policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który według zgłoszenia był przebrany w policyjny mundur, pijany lub pod wpływem środków odurzających i mógł poruszać się samochodem. Podczas trwania czynności 40-letni mężczyzna wyciągnął broń i postrzelił policjanta. Drugi z policjantów  użył broni wobec napastnika, który został postrzelony w udo, obezwładniony i zatrzymany. Niestety mimo reanimacji rannego policjanta nie udało się uratować. Zginął na służbie w wieku 43 lat.

źródło: policja.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x