Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Budowa kanalizacji z przygodami. Będą kolejne utrudnienia w ruchu


Trwa budowa kanalizacji sanitarnej na ulicach Podmiejskiej i Kolejowej, a wkrótce rozpoczną się roboty w ulicach Batorego i Batalionów Chłopskich.

W trakcie realizacji zadania w ul. Kolejowej odnaleziono 13 pocisków artyleryjskich kaliber 75 mm z II wojny światowej i wprowadzono stały nadzór saperski nad budową. Odtąd prace postępują tam znacznie wolniej. Ekipa budowlana rozpoczęła roboty równolegle na ul. Podmiejskej. Układanie nitki kanalizacji sanitarnej może potrwać tam do końca czerwca.

Natomiast 10 maja br. rozpoczną się prace związane z budową kolejnych fragmentów sieci kanalizacji sanitarnej w ulicach Batalionów Chłopskich i Batorego. Tam też pojawią się utrudnienia w ruchu drogowym: jednostronne zwężenie jezdni, a w razie potrzeby ruch wahadłowy (za kierowanie ruchem odpowiedzialny jest wykonawca robót).  

Prace budowlano-montażowe są związane z realizacją zadania w ramach projektu pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie Aglomeracji Mława”. Zgodnie z planem budowa kanalizacji na Zatorzu ma potrwać do końca października br.

źródło i fot.: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x