Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Złote Gody w Wieczfni Kościelnej


7 par małżeńskich z terenu gminy Wieczfnia Kościelna świętowało z końcem kwietnia jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego. Z tej okazji otrzymali nadane przez Prezydenta RP odznaczenia, a od bliskich ciepłe słowa i gratulacje.


 Wśród jubilatów znaleźli się Państwo:          

Jadwiga i Wiesław Bergolcowie,

Anna i Tadeusz Gajdowie,

Irena i Daniel Hincmanowscy,

Bogumiła i Jan Nawaccy,

Barbara i Zygmunt Sobotkowie,

Henryka i Jan Wilkowie.

Jubilatom, którzy nie mogli uczestniczyć w uroczystości Państwu Helenie i Stanisławowi Grabińskim medale zostały wręczone w domu.

Uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odbyła się w świetlicy wiejskiej w Wieczfni Kościelnej. Jubilaci zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, które w jego imieniu wręczył wójt Gminy Mariusz Gębala w asyście Sekretarz Gminy Krystyny Kownackiej. Jubilaci zostali obdarowani bukietami róż oraz pamiątkowymi dyplomami. Wójt pogratulował małżonkom tak długiego stażu małżeńskiego życząc, aby dalsza podróż przez morze życia przepełniona była radością, wsparciem i otuchą ze strony najbliższych oraz 100 lat życia w zdrowiu i spokoju.

źródło i foto: UG Wieczfnia Kościelna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mxm
Mxm
1 rok temu

Panie Wójcie Gminy Dzierzgowo! Proszę wziąć przykład z sąsiedniej gminy i zorganizować zaległą uroczystość jubileuszową! Oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad i w reżimie sanitarnym.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x