Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na „siódemce” spłonął ford [FOTO]


Wczoraj wieczorem, na krajowej „siódemce” na wysokości Michalinowa spłonął samochód osobowy marki Ford. Wezwani na miejsce strażacy z JRG Mława i OSP Wieczfnia Kościelna ugasili pożar stojącego na poboczu jezdni auta i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Fordem podróżował tylko kierowca, który opuścił pojazd jeszcze przed przybyciem straży i nie odniósł żadnych obrażeń. Straty wyszacowano na 2 tys. zł.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x