Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 6 maja


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 6 maja br. godz. 10:30 mamy 4 nowe zakażenia i brak przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i Covid-19. 94 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 150 testów – z czego 4 są pozytywne. 


W województwie mazowieckim odnotowano 793 przypadków zakażeń, i 29 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 11 z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 6431, z powodu chorób współistniejących zmarło 352 osób, z powodu COVID-19 – 158.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x