Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Strażaka w Krasnalach


„ Strażak to jest kawał zucha,
jedzie tam gdzie ogień bucha.
Leje wodą w lewo, w prawo,
gasząc pożar z wielką wprawą”.


W ZPO nr 3, Krasnale świętowały Dzień Strażaka. Poznały zawód, który jest bardzo trudny, niebezpieczny, jednak niezwykle ważny i odpowiedzialny. Dowiedziały się wiele na temat pracy strażaka i w jakich okolicznościach należy wzywać straż pożarną. Dzieci miały okazję zobaczyć prawdziwy strój strażaka i zrobić drabinę, po której się wspina. Na zakończenie Krasnale rywalizowały między sobą w zawodach sprawnościowych i wykonały pracę plastyczną.

źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x