Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Seria włamań do domków na działkach


Działkowcy rozpoczynają nowy sezon, to również czas w którym policja odnotowuje kolejne zgłoszenia dotyczące włamań, kradzieży i uszkodzeń na terenach działek rekreacyjnych. Sprawcy uszkadzają domki i altany, kradną drobne sprzęty i elektronarzędzia. 


Do zgłoszonych podczas majówki włamań, doszło na terenie ogródków działkowych przy ul. Kopernika w Mławie. Sprawcy włamali się do trzech domków rekreacyjnych. Ukradli elektronarzędzia, czajnik elektryczny, alkohol. Trwają czynności policji. 

Policja apeluje do działkowców o czujność i wzajemną pomoc. Złodzieje kradną najczęściej drobne przedmioty ale wyrządzają także poważne straty, uszkadzając domki, wybijając okna, niszcząc altany. Jeśli widzimy, że u sąsiada na działce pojawiła się obca osoba, reagujmy. Jeśli zauważymy podejrzanie zachowujące się, obce osoby na terenie działek, należy powiadomić Policję.  Dobrą metodą walki ze złodziejami i wandalami jest także zamontowanie monitoringu.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x