Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zginęły elektronarzędzia, chłodnica ciągnika, butla gazowa, alkohol …a nawet poroże


Policjanci z posterunku w Wieczfni Kościelnej w czasie prowadzonych ustaleń, zatrzymali grupę złodziei, którzy w kwietniu włamali się do kilku budynków mieszkalnych i gospodarczych na terenie gminy. Cała trójka to mieszkańcy jednej z wiosek na terenie powiatu mławskiego.


Zatrzymani mężczyźni w wieku 21, 23 i 25 lat są podejrzani o włamanie do domu oraz budynku gospodarczego w Windykach, budynku gospodarczego w Pepłowie oraz domu jednorodzinnego w Załężu a także o kradzież wartej kilka tysięcy złotych zagęszczarki, z terenu budowy trasy S7. Z okradzionych budynków zginęły elektronarzędzia, zestawy kluczy, inne narzędzia oraz chłodnica ciągnika rolniczego, butla gazowa, alkohol …a nawet poroże.

Cała trójka usłyszała już zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym, grozi im od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x