Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Usuwali przewrócone drzewa, ratowali przez zalaniem


Bardzo pracowita dla strażaków okazała się niedziela 2 maja. Połamane konary drzew blokowały drogi, a obfite opady deszczu powodowały lokalne podtopienia.


W Unikowie (gm. Strzegowo) druhowie z OSP Unierzyż musieli usuwać zwalony na drogę konar drzewa. Podobna sytuacja miała miejsce w Luszewie (gm. Radzanów). Tam przewrócone na drogę drzewo usuwali z pomocą pilarki druhowie z OSP Radzanów. W Krośnicach (gm. Stupsk) złamane przez wiatr drzewo oparło się o autobusowy przystanek.  Tu również zagrożenie usunęli druhowie z OSP Konopki, przystanek nie uległ uszkodzeniu.

Dwukrotnie strażacy interweniowali w sprawie podtopienia zakładu garmażeryjnego na ulicy Warszawskiej w Mławie. Spływająca woda zalała piwnice budynku, zagrożone były maszyny i wyroby gotowe. Tu działania podjęły zastępy z OSP Mława oraz PSP ława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x