Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pieniądze na drogi w gminie Stupsk


Dwie inwestycje drogowe w gminie Stupsk zostaną w najbliższym czasie zrealizowane dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym.


W ramach pomocy finansowej z Województwa Mazowieckiego na nowe zadanie inwestycyjne „Rozbudowa drogi powiatowej NR 2326W Wiśniewo – Wola Szydłowska na odcinku od 2+945,00km do 4+441,00km w miejscowości Wyszyny Kościelne”, została przyznana dotacja w wysokości 4 000 000,00zł.
Łączne koszty zadania wynosi 7 300 000,00 zł. Pozostała części zostanie uzupełniona w równej części, po 1 650 000,00 zł ze środków własnych Gminy Stupsk i Powiatu Mławskiego.

Gmina Stupsk pozyskała 2 716 601,25 złotych dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na realizację zadania pn.: „Rozbudowa ulicy Nadrzecznej w miejscowości  Konopki (droga gminna nr 230622W)”. W ramach inwestycji do końca bieżącego roku powstanie infrastruktura drogowa z nową nawierzchnią, chodnikami i ścieżką rowerową. Wykonana zostanie również sieć kanalizacji deszczowej oraz przebudowa gazociągu i sieci teletechnicznej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kiss
Kiss
3 lata temu

Brawo Panie Wojcie

mieszkaniec
mieszkaniec
3 lata temu

Panie Wójcie a ile rocznie dokładasz do szkół w gminie?

Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lata temu
Reply to  mieszkaniec

Udają że dają

Mławiak
Mławiak
3 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

oczywiście że udają ….
Przebudowa będzie potężna, wieś wizualnie bardzo zyska, funkcjonalnie również – myślę że to będzie coś na podobę przebudowy drogi w Dąbku, kto widział przed i po wiem że to dwie różne „opowieści”.
Jakby nie zdobyli środków (wójt i starosta) – byłoby „nic nie robią”; zdobyli – „udają że dają”
Ręce opadają

mieszkaniec
mieszkaniec
3 lata temu
Reply to  Mławiak

droga w Dąbku była do 16t dziś tonaż jest zwiększony i teraz śmierdzące kurczaki jadą dzień i noc

Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lata temu
Reply to  mieszkaniec

Przed przebudową też jeździły… I faktycznie wieś zyskała ale tylko wizualnie, funkcjonalnie niestety sporo straciła….

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x