Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sukces wokalny Poli Stawińskiej


Sukces jedenastoletniej wokalistka z Mławy. Pola Stawińska zajęła III miejsce w „Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Piosenki Pasyjnej” w Płocku.


Konkurs adresowany był do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych i składał się z trzech etapów: przesłuchania na podstawie przysłanych nagrań; występu na żywo przed komisją konkursową; Ostatnim etapem będzie występ podczas sympozjum obchodów Jubileuszu 100-lecia istnienia Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek 29 maja br. w Płocku.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Matkab
Matkab
1 rok temu

Brawo Pola!!

Monika Sz.
Monika Sz.
1 rok temu

Gratulacje dla naszej młodej, zdolnej Mławianki. Dopóki rośnie nam młode artystyczne pokolenie, może jeszcze nie wszystko stracone na tym naszym jałowym, szczególnie ostatnio, polskim gruncie.

mimi
mimi
1 rok temu

AAAAA …w diecezjalnym… AAAA TO PRZEPRASZAM… LEKARZY I INŻYNIERÓW PILNIE POTRZEBA POLSCE…

***** *** !!!!!!!
***** *** !!!!!!!
1 rok temu
Reply to  mimi

No widzisz, nie spodobała sie twoja wypowiedz, tym pisowski i kościelnym fanatykom, —IM NA PRAWDE POTRZEBNI SA LEKARZE !!! —jak można już od przedszkola tak indokrynować dzieci, przecie one nie mają jeszcze swego własnego zdania!!!

Irek
Irek
1 rok temu

Debil chyba to jakiś napisał… Innych słów brakuje.

miner
miner
1 rok temu

ciekaw jestem co u Kuby Sienkiewicza lidera elektrycznych gitar…czy przypomniał sobie że jest LEKARZEM ? i co u Roberta Jankowskiego WETERYNARZA którego wyrzucili z TVP…
ogólnie Leonardo da Vinci po przegranej bitwie PRYNCYPAŁA też szukał nowego schronienia… w usa profesję średnio siedem razy trza zmieniać… JAK CIĘŻKO JEST LEKKO ŻYĆ… IDZIE dzięki virusowi TSUNAMI ROBOTYZACJI w produkcji i usługach… ja bym nie tracił czasu na bimbanie BO TO SIĘ ZEMŚCI…NA ZŁOŚĆ MAMIE ZŁAMIĘ SOBIE RĘKĘ…

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x