Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sukces wokalny Poli Stawińskiej


Sukces jedenastoletniej wokalistka z Mławy. Pola Stawińska zajęła III miejsce w „Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Piosenki Pasyjnej” w Płocku.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Konkurs adresowany był do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych i składał się z trzech etapów: przesłuchania na podstawie przysłanych nagrań; występu na żywo przed komisją konkursową; Ostatnim etapem będzie występ podczas sympozjum obchodów Jubileuszu 100-lecia istnienia Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek 29 maja br. w Płocku.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Monika Sz.
Monika Sz.
14 dni temu

Gratulacje dla naszej młodej, zdolnej Mławianki. Dopóki rośnie nam młode artystyczne pokolenie, może jeszcze nie wszystko stracone na tym naszym jałowym, szczególnie ostatnio, polskim gruncie.

mimi
mimi
14 dni temu

AAAAA …w diecezjalnym… AAAA TO PRZEPRASZAM… LEKARZY I INŻYNIERÓW PILNIE POTRZEBA POLSCE…

***** *** !!!!!!!
***** *** !!!!!!!
14 dni temu
Reply to  mimi

No widzisz, nie spodobała sie twoja wypowiedz, tym pisowski i kościelnym fanatykom, —IM NA PRAWDE POTRZEBNI SA LEKARZE !!! —jak można już od przedszkola tak indokrynować dzieci, przecie one nie mają jeszcze swego własnego zdania!!!

Irek
Irek
11 dni temu

Debil chyba to jakiś napisał… Innych słów brakuje.

miner
miner
14 dni temu

ciekaw jestem co u Kuby Sienkiewicza lidera elektrycznych gitar…czy przypomniał sobie że jest LEKARZEM ? i co u Roberta Jankowskiego WETERYNARZA którego wyrzucili z TVP…
ogólnie Leonardo da Vinci po przegranej bitwie PRYNCYPAŁA też szukał nowego schronienia… w usa profesję średnio siedem razy trza zmieniać… JAK CIĘŻKO JEST LEKKO ŻYĆ… IDZIE dzięki virusowi TSUNAMI ROBOTYZACJI w produkcji i usługach… ja bym nie tracił czasu na bimbanie BO TO SIĘ ZEMŚCI…NA ZŁOŚĆ MAMIE ZŁAMIĘ SOBIE RĘKĘ…

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x