Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Burmistrz ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora SP 3


Burmistrz ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie. Ewentualni chętni, mogą składać oferty do 12 maja br. 


Szczegółowe wymagania od kandydata na dyrektora, określone są w ogłoszeniu. Oprócz dokumentów potwierdzających kwalifikacje, kandydaci muszą przedstawić koncepcję funkcjonowania i rozwoju szkoły.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym (numer telefonu) i dopiskiem „Konkurs na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie” w terminie do 12 maja 2021 r. do godz. 16.00. Oferty można składać za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu oferty do urzędu) lub osobiście w kancelarii Urzędu Miasta Mława, ul. Stary Rynek 19, 06 – 500 Mława.

Dopuszcza się składanie ofert w postaci elektronicznej, przy czym oferta taka powinna
być opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP i zawierać elektroniczne kopie dokumentów wymaganych jako załączniki do oferty.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianin
mławianin
2 lata temu

Po co konkurs jak i tak wiadomo, że burmistrz, nawet siłą przepchnie swojego kandydata, pomimo nie spełaniania przez niego wymogów formalnych i braku kompetencji (patrz muzeum) a potem będą fotografie i wzajemne uśmiechy, według zasady mierny ale wierny, to już się robi nudne…

Mati
Mati
2 lata temu
Reply to  mławianin

Dokładnie. Te wszystkie konkursy to pic na wodę

jupi
jupi
2 lata temu

O, w końcu może coś się w tej szkole zmieni na lepsze bo jak dotąd to lepiej nie mówić…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x