Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wybuch gazu. Budynek uszkodzony, lokator ranny


Znane są już ustalenia mławskiej policji w sprawie wybuchu gazu z butli, do którego doszło wczoraj wieczorem, na ul. Srebrnej w Mławie. Ranny został 42-letni mężczyzna. Z poparzeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 


ksp Mława
Reklama

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, w budynku typu oficyna, doszło do wybuchu gazu, wydobywającego się z butli. W budynku przebywał 42-letni lokator. Z poparzeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Od mężczyzny pobrano krew do badania na obecność alkoholu. Budynek oficyny, w wyniku wybuchu, został poważnie uszkodzony. Trwają szczegółowe ustalenia przyczyn wybuchu, postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

O zdarzeniu pisaliśmy już TUTAJ

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x