Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 28 kwietnia


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 28 kwietnia br. godz. 10:30 mamy 3 nowe zakażenia i 3 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących z Covid-19. 135 osoby objęte jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 95 testów – z czego 3 jest pozytywnych. 


W województwie mazowieckim odnotowano 1087 przypadków zakażeń, i 58 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 14 z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 8895, z powodu chorób współistniejących zmarło 457 osób, z powodu COVID-19 – 179.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
kot
kot
1 rok temu

No tak, po tak wysokiej fali ,jeszcze mnóstwo ludzi odejdzie, trudna sprawa. Tylko współczuć.

Greta
Greta
1 rok temu
Reply to  kot

Ludzie umierali i umierać będą,tylko teraz przez Wielki bałagan i upadek w służbie zdrowia do czego doprowadził rząd umiera coraz więcej ludzi.Umieraja przez normalny brak dostępu do lekarzy,to rząd do tego doprowadził.

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  Greta

Dokładnie tak

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Greta

Nie przetłumaczysz takim fraj… jak yureck czy Giuseppe ale oni teraz żyją w przekonaniu że obostrzenia pomogły i szczepionki aaa no i maseczki oczywiście bo to priorytet

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Tchórz się odezwał. Tobie pomogła maska na brodzie, jak „codzień”. Takich jak ty powinno się leczyć na koszt własny.

kot
kot
1 rok temu
Reply to  Yureck

Przed pandemią służba zdrowia tak samo leżała, jak teraz, większość prywatnie, oczekiwania na porady i skomplikowane badania, ale Polacy przyzwyczaili się płacić za rower, a oczekują mercedesa. Ile składki płaci tak naprawdę każdy z nas ,i za ile osób w domu ???? Korzystają ci, i narzekają, co najmniej wnieśli do systemu.
Wyzywanie kogoś od idio-..i fraj… z góry neguje próbę podjęcia dyskusji, daj spokój, Yureck, nie dawaj się prowokować na zasadzie idio… fraj… nie obrażając nierogacizny. Widzisz dyskusję – dwa słowa, i idio…fraj… tyle do powiedzenia. Nic nie pomoże, szczęście , że wirus nie zabija jak czarna ospa, nieszczęście, że tylko wybranych, i może to niestety, być zawsze ktoś bliski, i to wystarczy,
gospodarka leży, ale model szwedzki, ani początkowy angielski się nie sprawdził, a niektórzy ludzie nie wiedzą, co to hiszpanka, poliomyelitis, czarna ospa. Miejmy nadzieję, że ten czas zarazy niedługo się skończy. Wypijemy wtedy za idoio…fraj… jak prawdziwi Polacy.
W końcu Polak Polakowi wilkiem.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  kot

Słusznie prawisz.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x