Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Mławie powstaną dwa punkty szczepień powszechnych


Już nie jeden – jak dotychczas deklarowało miasto, ale dwa punkty szczepień powszechnych powstaną w Mławie. Pierwszy – zgodnie z wcześniejszym planem powstanie w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych nr  2 na Wólce. Drugi ma powstać w Szkole Podstawowej nr 6.


Jak podaje ratusz, obydwa punkty spełniają kryteria, brane pod uwagę przy lokalizacji takiego punktu, a więc m,in. powinny być umiejscowione tam, gdzie jest ich deficyt. A lokal posiada dwa odrębne wejścia oraz parking w najbliższym sąsiedztwie. Jak informuje ratusz, w obu punktach trwa ich wyposażanie w niezbędny sprzęt i materiały. Punkty czekają też na certyfikat, wydawany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Pierwsze szczepienia rozpoczną się najprawdopodobniej po majowym weekendzie.

red.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x