Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 27 kwietnia


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 27 kwietnia br. godz. 10:30 mamy 2 nowe zakażenia i brak przypadków śmiertelny z powodu chorób współistniejących i Covid-19. 151 osoby objęte jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 118 testów – z czego 5 jest pozytywnych. 


ksp Mława
Reklama

W województwie mazowieckim odnotowano 700 przypadków zakażeń, i 25 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 9 z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 5709, z powodu chorób współistniejących zmarło 361 osób, z powodu COVID-19 – 99.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Yureck
Yureck
1 rok temu

3majcie się, Ziomale, którym nie jest wszystko jedno.

Yureck
Yureck
1 rok temu

Należy pamiętać, iż z JEDNEGO zakażenia zrobiło się parę milionów w naszym kraju. W związku z powyższym nie należy jeszcze odpuszczać. Wciąż dużo zgonów w skali kraju. Z życzeniami zdrowia.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Yureck

A ten jak zamądrzył idio.. śmieszny jesteś fraj…

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Przynajmniej nie jestem tchórzem, który ze strachu przed Policją nosi maskę na brodzie. Jak to leciało? Aaa.. „Dzień jak codzień z maską na brodzie”. Pamiętasz?

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Yureck

Co Ty możesz wiedzieć jak nic nie widziałeś i po co to tak pisać fraje… Wolę mieć na brodzie niż się dusić tą szmatą

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Ty nawet śmieszny nie jestes..

kot
kot
1 rok temu
Reply to  Yureck

oprócz tego trzeba patrzeć perspektywicznie-Wlk. Brytania na początku się śmiała, a potem premier wpadł prawie w panikę, Szwecja nie zrobiła lockdownu, i raczej nie poprawiło to sytuacji epidemicznej. zawsze można być stolicą świata….Tego gorszego.

Greta
Greta
1 rok temu
Reply to  Yureck

Dużo zgonów owszem,ale nie z powodu covida tylko z braku dostępu do szpitali i lekarzy.Ludzie nie są leczeni na inne choroby i masowo umierają,pomogly jeszcze teleporady.Mowil o tym bardzo mądry lekarz,ktory nie jest kupiony przez rząd i media i nie manipuluje jak oni.

Kot
Kot
1 rok temu
Reply to  Yureck

Lepiej być śmiesznym, niż chamskim , wesolkow się lubi, chamow się unika…..oby mi się wreszcie zaczęli śmiać i cieszyć……pozdrawiam wesoło.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x