Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Drzewka rozdane, czas na pamiątkowe zdjęcie


W dniach 21-23 kwietnia miasto rozdało mieszkańcom 800 szt drzewek gatunków liściastych w ramach akcji „Dbajmy o powietrze”.  Teraz miasto zaprasza wszystkich, którzy sadzonki odebrali do wspólnej zabawy. Chodzi o to, by wykonać dwie fotografie – jedną podczas sadzenia drzewka, a drugą po dwóch miesiącach – z drzewkiem już rosnącym. Obie fotografie trzeba przesłać na adres mailowy urzędu., a najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone.


red.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wiola
Wiola
1 rok temu

Jak tu się nie śmiać??? Najpierw golą starodrzew i w ogóle drzewa do łysego a teraz sadzonki rozdają! Głupota ludzka nie zna granic.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x