Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławianka wygrywa z Hutnikiem


To drugie zwycięstwo naszej drużyny w rundzie wiosennej.  Tym razem na własnym boisku Mławianka pokonała 4:2 drużynę Hutnika Warszawa.


Co prawda rywale w I połowie objęli prowadzenie po celnym strzale Damiana Jaczewskiego, ale wyrównanie przyszło zaraz po strzale z rzutu karnego, wykorzystanego przez Dominika Lemanka, a gol Francisco Javier Gonzaleza w końcu pierwszej połowy zapewnił Mławiance prowadzenie. Tuż po zmianie stron Paweł Giel doprowadził do wyrównania, ale to było wszystko na co zdobyli się zawodnicy Hutnika, osłabieni w dodatku czerwoną kartką dla Grzegorza Kalisiaka.  Zwycięstwo naszej drużyny przypieczętowały dwie bramki zdobyte przez Michała Stryjewskiego.

Bramki: Michał Stryjewski (60. i 85.), Dominik Lemanek (44. z rzutu karnego) i Francisco Javier Gonzalez (45.) dla Mławianki, Damian Jaczewski (44.) i Paweł Giel (48. – z rzutu karnego) dla Hutnika

Mławianka: Piotrowski – Gabriel Simon, M. Rogalski, Maszota, Gąsiorowski, Mat. Stryjewski (89. F. Rogalski,), Lemanek, Mich. Stryjewski, Tworek, Sergio Carbajal (75. Wodzyński), Francisco Javier

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x