Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Chcą decyzji, a nie zawieszenia. Gotowi są strajkować


Wczoraj mieszkańcy Lipowca Kościelnego modlili się podczas specjalnej mszy św. o odstąpienie od zamiaru utylizacji padłego drobiu w Lipowcu oraz o siłę i wytrwałość dla protestujących. Po mszy chętni mogli dopisać się do listy osób wyrażających wolę i poparcie strajku okupacyjnego.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


– Od jutra protest może przekształcić się w strajk okupacyjny. Mieszkańcy nie odpuszczą póki nie zostaną formalnie zapewnieni o odstąpieniu od procederu próby grzebania drobiu w ich domu w Lipowcu! – piszą organizatorzy akcji.

red.

Fot. OSP Lipowiec Kościelny

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
dziadek z bliska
dziadek z bliska
11 dni temu

Smaczne jajeczka były na Wielkanoc? Dobra praca była?
Jak się zrobił problem to już każdy ucieka?

bitamina
bitamina
11 dni temu

za jajka i ” pracę ” zostało zapłacone w czym rzecz ? że niby co teraz …

Żurawlów
Żurawlów
12 dni temu

Brawo, blokujcie do skutku nie dajcie się złamać

emeryt
emeryt
12 dni temu

najlepiej zakopac na działce pana prezesa

Mławiak
Mławiak
12 dni temu
Reply to  emeryt

A może po prostu na działkach tych do których należą kurniki ? Prowadzą biznes to niech ponoszą tego „konsekwencje” – mają po setki hektarów

Dr. Kopytko
Dr. Kopytko
12 dni temu
Reply to  Mławiak

Z logiki wynika że tak powinno to wyglądać i ryzyko biznesowe powinno być poniesione jak we wszystkich innych przypadkach prowadzenia biznesu. Owszem Państwo może pomóc od strony logistycznej bo skala jest ogromna . Docelowo i tak zapłacą konsumenci a biznes się i tak odbuduje. Ciekaw jestem jakie są straty Coca coli po wprowadzeniu podatku cukrowego wiem że z innej beczki …

MI 5
MI 5
12 dni temu

choć nie powinno mnie to obchodzić , jednej mieszkaniec Mławy jest z Wami. Lokalizacja jest bardzo nie fortuna jakby nie było innych żwirowni. Może być tak że składowisko będzie obsługiwało cały region jak i nie województwo , będą to setki tysięcy sztuk. Myślę że już są typowane inne lokalizacje bez szkody dla ludzi bo środowisko i tak jakoś ucierpi ale da radę się odbudować .

tygrys
tygrys
12 dni temu
Reply to  MI 5

Nie setki tysięcy a kilka milionów sztuk. Jak wypowiadał się jeden z lekarz weterynarii „miejsca wystarczy na wszystkie kurniki z północnego Mazowsza a nawet całej północnej Polski”

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x