Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Chcą decyzji, a nie zawieszenia. Gotowi są strajkować


Wczoraj mieszkańcy Lipowca Kościelnego modlili się podczas specjalnej mszy św. o odstąpienie od zamiaru utylizacji padłego drobiu w Lipowcu oraz o siłę i wytrwałość dla protestujących. Po mszy chętni mogli dopisać się do listy osób wyrażających wolę i poparcie strajku okupacyjnego.


– Od jutra protest może przekształcić się w strajk okupacyjny. Mieszkańcy nie odpuszczą póki nie zostaną formalnie zapewnieni o odstąpieniu od procederu próby grzebania drobiu w ich domu w Lipowcu! – piszą organizatorzy akcji.

red.

Fot. OSP Lipowiec Kościelny

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu

Smaczne jajeczka były na Wielkanoc? Dobra praca była?
Jak się zrobił problem to już każdy ucieka?

bitamina
bitamina
3 lata temu

za jajka i ” pracę ” zostało zapłacone w czym rzecz ? że niby co teraz …

Żurawlów
Żurawlów
3 lata temu

Brawo, blokujcie do skutku nie dajcie się złamać

emeryt
emeryt
3 lata temu

najlepiej zakopac na działce pana prezesa

Mławiak
Mławiak
3 lata temu
Reply to  emeryt

A może po prostu na działkach tych do których należą kurniki ? Prowadzą biznes to niech ponoszą tego „konsekwencje” – mają po setki hektarów

Dr. Kopytko
Dr. Kopytko
3 lata temu
Reply to  Mławiak

Z logiki wynika że tak powinno to wyglądać i ryzyko biznesowe powinno być poniesione jak we wszystkich innych przypadkach prowadzenia biznesu. Owszem Państwo może pomóc od strony logistycznej bo skala jest ogromna . Docelowo i tak zapłacą konsumenci a biznes się i tak odbuduje. Ciekaw jestem jakie są straty Coca coli po wprowadzeniu podatku cukrowego wiem że z innej beczki …

MI 5
MI 5
3 lata temu

choć nie powinno mnie to obchodzić , jednej mieszkaniec Mławy jest z Wami. Lokalizacja jest bardzo nie fortuna jakby nie było innych żwirowni. Może być tak że składowisko będzie obsługiwało cały region jak i nie województwo , będą to setki tysięcy sztuk. Myślę że już są typowane inne lokalizacje bez szkody dla ludzi bo środowisko i tak jakoś ucierpi ale da radę się odbudować .

tygrys
tygrys
3 lata temu
Reply to  MI 5

Nie setki tysięcy a kilka milionów sztuk. Jak wypowiadał się jeden z lekarz weterynarii „miejsca wystarczy na wszystkie kurniki z północnego Mazowsza a nawet całej północnej Polski”

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x