Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Poświęć kilka minut na tę ankietę. To ważne!


Starostwo Powiatowe przygotowuje obecnie Strategię Rozwoju Powiatu Mławskiego na lata 2021-2027. Stąd prośba o wypełnienie krótkiej ankiety.

Chcemy poznać opinie mieszkańców powiatu, ich potrzeby i oczekiwania, aby zaplanowane działania przyczyniły się do rozwoju, a przez to do poprawy jakości życia mieszkańców. Zwracamy się w związku z tym z ogromną prośbą o wypełnienie i upowszechnienie ankiety wśród mieszkańców – zamieszczenie jej w mediach społecznościowych. Poniżej link do ankiety (ankieta „działa” zarówno w komputerze stacjonarnym, jak i w smartfonie) – apeluje starosta Jerzy Rakowski.

Poniżej link do ankiety:

https://mlawa.webankieta.pl/

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x