Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Na Ordona skończony, na Sienkiewicza rozpoczęty


Miasto zakończyło prace przy budowie fragmentu chodnika na ul. Ordona i rozpoczęło kolejną chodnikową inwestycję – na ul. Sienkiewicza. Tu prace potrwają do końca maja.


ksp Mława
Reklama

Na ul. Sienkiewicza przebudowywany jest 180-metrowy odcinek między skrzyżowaniem z ulicą Andersa a nowo budowaną częścią Alei Świętego Wojciecha. Chodnik o szerokości ok. 2 metrów powstanie po lewej stronie jezdni (patrząc w stronę ul. Szreńskiej). Koszt inwestycji to około 70 000 zł. Ulica Sienkiewicza jest drogą powiatową. Zgodnie z porozumieniem zawartym między Miastem Mława a Starostwem Powiatowym w Mławie, miasto zajmuje się bieżącym utrzymaniem tej drogi. Prace budowlane potrwają do końca maja br. Z uwagi na częściowe zajęcie pasa drogowego prosimy wszystkich użytkowników ruchu o uwagę przy poruszaniu się w tym rejonie.

Ukończona została już budowa chodnika na odcinku ulicy Ordona. Nowy trakt dla pieszych powstał po prawej stronie jezdni (patrząc w kierunku ul. Kościuszki), miedzy skrzyżowaniem z ulicą Sportową a wjazdem na teren sklepu Lidl. Nowa nawierzchnia o długości 85 metrów i szerokości 2 metrów kosztowała ok. 40 000 zł.

W obu przypadkach wykonawcą robót jest Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ramzes
Ramzes
1 rok temu

Teraz czas na starostwo i remont zapomnianego odcinka Sienkiewicza – od Andersa do torów. Chyba że znowu mamy poczekać do wyborów samorządowych jak z budową ronda przy policji?

tom
tom
1 rok temu
Reply to  Ramzes

Ja bym dorzucił rondo przy wjeździe na wiadukt, czyli w okolicy Andera, Sienkiewicza..

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x