Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zmarł Aleksander Sopliński


Aleksander Sopliński (79 l.) był ciechanowskim lekarzem, absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku. Przez wiele lat był ordynatorem oddziału położniczo-ginekologicznego Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie.
Przez dwie kadencje (od 2005 roku) sprawował mandat poselski z ramienia  Polskiego Stronnictwa Ludowego.


ksp Mława
Reklama

W latach 2012-2015 pełnił funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim i Oficerskim  Orderu Odrodzenia Polski.  Był żonaty, miał dwóch synów.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Bożenna
Bożenna
1 rok temu

Wspaniały lekarz, świec Panie nad jego duszA

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x