Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Są bezkarni i wodzą służby za nos


fot. OSP Szreńsk


„Bombowi żartownisie” upodobali sobie powiat mławski i co jakiś czas dają znać o swojej obecności generując fałszywe alarmy o podłożeniu ładunku wybuchowego. Taka sytuacja miała miejsce choćby wczoraj w Zespole Placówek Oświatowych w Szreńsku – zresztą po raz kolejny.

Lista takich zgłoszeń w przeciągu ostatniego roku jest długa. Alarmy były praktycznie chyba we wszystkich mławskich szkołach i przedszkolach, ostatnio pojawiły się podobno nawet w punktach szczepień.

Choć te alarmy są mało prawdopodobne, to jednak nikt nie ryzykuje i za każdym razem do sprawdzenia takiego zgłoszenia wyjeżdżają znaczne siły policji i straży pożarnej.

Nie znamy szczegółów policyjnych działań zmierzających do ustalenia sprawcy, czy sprawców takich zachowań. Na pewno jednak nie przemawia do nich prosty fakt, że te służby powinny być w innym miejscu, tam gdzie są naprawdę potrzebne. Ponieważ jednak sprawcy/sprawców nie udaje się namierzyć, oznacza to, że zapewne jeszcze nie raz napiszemy o „bombowych” żartach.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mimi
mimi
1 rok temu

na Niborskiej moje drzewko jarzębiny co gruzin wyrwał z korzeniami… zawiadomcie ! ZIELEŃ MIEJSKOM ŻE WOGÓLE JAKOBY KORZENI BRAK… NIE PODLEWAJOM ?!!! MNIEJSKICH DRZEWEK NAWET OPODAL RATUSZA ?!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x