Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Obchody Święta patrona Mławy w skromnej formie


Mszą w intencji miasta i mieszkańców oraz złożeniem kwiatów przed pomnikiem świętego Wojciecha miasto uczci przypadające 23 kwietnia Święto Patrona Mławy.


Msza święta w tym roku zostanie odprawiona przed południem – o godzinie 10:00 –  w kościele pw. Świętej Trójcy w Mławie. Po niej burmistrz Mławy Sławomir Kowalewski złoży kwiaty przed pomnikiem świętego Wojciecha – patrona naszego miasta. W tym roku – ze względu na sytuację epidemiczną – nie przewiduje się publicznych wystąpień i organizacji dodatkowych wydarzeń. Urząd przypomina o obowiązujących przepisach – dystansie społecznym, konieczności stosowania maseczek oraz unikania zgromadzeń.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x