Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gmina Stupsk. Rowery już gotowe do wypożyczenia


Już od wczoraj gmina Stupsk zaprasza amatorów rowerowej turystyki do korzystania z bezpłatnej wypożyczalni rowerów. Wypożyczalnia znajduje się przy budynku Urzędu Gminy Stupsk. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00. Co prawda pogoda jeszcze niezupełnie sprzyja rowerowym wycieczkom, ale warto już wybrać się rowerem choćby na poszukiwanie oznak wiosny, czego nie zobaczymy przez okno samochodu.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x