Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bezbramkowy remis Mławianki z Huraganem


Sobotni mecz dwóch czołowych drużyn tabeli Huraganu Wołomin i MKS Mławianka Mława zakończył się bezbramkowym remisem, mimo, że od 55. minuty nasza drużyna grała bez jednego zawodnika. Czerwoną kartkę otrzymał Krzysztof Dąbkowski.


Emocji jednak nie brakowało.  Dwie dogodne sytuacje do strzelenia bramki miał Michał Stryjewski. Pierwszy strzał trafił jednak wprost w ręce bramkarza. W drugiej sytuacji na polu karnym, strzelił ponad poprzeczką. Udanymi interwencjami popisał się Piotr Piotrowski, broniąc strzały Piotra Petasza i Kamila Żmudy. Warto wspomnieć, że na boisku znaleźli się też nowi zawodnicy naszego klubu Javier Juliá Redondo i Francisco Javier González Argal.

Huragan Wołomin – Mławianka Mława 0:0

Czerwona kartka: Krzysztof Dąbkowski (Mławianka – 55. minuta)

Mławianka: Piotrowski – Gąsiorowski, Maszota, M. Rogalski, Javier Redondo (46. Dąbkowski), Tworek (50. F. Rogalski), Tomczak, Lemanek (59. Javier Gonzalez Argal), Michał Stryjewski (75. Sergio Carbajal), Mateusz Stryjewski, Masiak

red.

fot. MKS Mławianka Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
1 rok temu

Tak wyszła zmiana trenera. Dopuki grali ustawieniem Milewskiego to jeszcze coś wychodziło. Teraz zmiany robione z księżyca. Zero taktyki. Koniec marzeń panie prezesie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x