Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bezbramkowy remis Mławianki z Huraganem


Sobotni mecz dwóch czołowych drużyn tabeli Huraganu Wołomin i MKS Mławianka Mława zakończył się bezbramkowym remisem, mimo, że od 55. minuty nasza drużyna grała bez jednego zawodnika. Czerwoną kartkę otrzymał Krzysztof Dąbkowski.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Emocji jednak nie brakowało.  Dwie dogodne sytuacje do strzelenia bramki miał Michał Stryjewski. Pierwszy strzał trafił jednak wprost w ręce bramkarza. W drugiej sytuacji na polu karnym, strzelił ponad poprzeczką. Udanymi interwencjami popisał się Piotr Piotrowski, broniąc strzały Piotra Petasza i Kamila Żmudy. Warto wspomnieć, że na boisku znaleźli się też nowi zawodnicy naszego klubu Javier Juliá Redondo i Francisco Javier González Argal.

Huragan Wołomin – Mławianka Mława 0:0

Czerwona kartka: Krzysztof Dąbkowski (Mławianka – 55. minuta)

Mławianka: Piotrowski – Gąsiorowski, Maszota, M. Rogalski, Javier Redondo (46. Dąbkowski), Tworek (50. F. Rogalski), Tomczak, Lemanek (59. Javier Gonzalez Argal), Michał Stryjewski (75. Sergio Carbajal), Mateusz Stryjewski, Masiak

red.

fot. MKS Mławianka Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
3 miesięcy temu

Tak wyszła zmiana trenera. Dopuki grali ustawieniem Milewskiego to jeszcze coś wychodziło. Teraz zmiany robione z księżyca. Zero taktyki. Koniec marzeń panie prezesie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x