Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. WIOŚ skontrolował pojazdy przewożące odpady


W dniu 14.04 2021 r. inspektorzy Grupy Interwencyjnej  WIOŚ Delegatury w Ciechanowie  przeprowadzili działania, których celem była kontrola drogowa pojazdów przewożących odpady w zakresie sposobu transportu, oznakowania pojazdów oraz posiadania wymaganej dokumentacji.


Działania przeprowadzono przy udziale funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji  w Mławie na drodze krajowej E7 w miejscowości Uniszki Zawadzkie (pow. mławski).

Skontrolowanych zostało 12 pojazdów, w tym 6 oznakowanych jako przewożące odpady i 3 realizujące faktyczny przewóz.

Kierowców pouczono o konieczności posiadania karty przekazania odpadów podczas ich przewożenia oraz o odpowiednim oznakowaniu pojazdów.

źródło: WIOŚ Warszawa

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
STR
STR
1 rok temu

Następni inteligenci, droga krajowa E7 fp

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x