Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Przeskakiwali przez torowisko tuż przed pociągiem [FILM]


Dużą dozą niefrasobliwości popisała się grupka młodzieży w sobotę 10 kwietnia. Na miejsce zapewne w ich mniemaniu dobrej zabawy wybrali sobie kolejowe tory przy wylocie z Mławy. Zabawa polegała na przeskakiwaniu przez torowisko przed nadjeżdżającym pociągiem.


Młodzieńców przepłoszył dopiero policyjny patrol wezwany przez dyżurnego PKP. Jak poinformowała również Kolejowa Mława, ta zabawa najprawdopodobniej zmusiła jeden ze składów do awaryjnego zatrzymania.

– W sobotę, o godz. 18.40, otrzymaliśmy zgłoszenie od dyżurnego PKP, że grupa młodzieży przeskakuje przed torowisko tuż przed nadjeżdżającymi pociągami. Na widok  radiowozu patrolu Policji grupa młodzieży uciekła. Zdarzenie miało miejsce na terenie Mławy, okolice ul. Sienkiewicza – poinformowała asp.szt. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
19 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
rodzina
rodzina
1 rok temu

Tak to już jest z pińsetplusami.

Mława
Mława
1 rok temu

Matki i ojcowie proszę zainteresować się własnymi dziećmi!

500
500
1 rok temu
Reply to  Mława

Oni za te pińset, to mają tyle cukru, że cały miesiąc mają co robić.
A dzieci niech se latają.

Tadeusz Woźniak.
Tadeusz Woźniak.
1 rok temu

Codziennie kilka osób, szczególnie młodzież, przekracza torowisko przy dawnym przystanku Mława Miasto. W tej chwili obok barier betonowych jest już wydeptana ścieżka, potwierdzająca bezmyślne zachowanie. Obecnie są tam prowadzone prace budowlane i dobrze byłoby zainstalować dodatkowe zabezpieczenie, zapobiegające tragedii. Stąd mój apel do osób odpowiedzialnych o podjęcie odpowiednich działań.

Fakiba
Fakiba
1 rok temu

Przez torowisko od stacji Mława Miasto do ulicy Kościuszki jest kilka wydeptanych ścieżek.
Ktoś powinien pójść po rozum do głowy i wziąć się za zorganizowanie bezpiecznego podziemnego przejścia w okolicy ul. Kościuszki.

Zaniechanie to też grzech, a widać, że nasz burmistrz zapomniał już o danych obietnicach, a radni PIS to chyba nawet Alzheimera mają teraz.
Radni PIS na sesjach to chyba mają gorące ziemniaki w ustach albo nabierają przed sesją wody w usta i ją tak trzymają przez całą sesję.

WSZYSCY WRAZ Z BURMISTRZEM CZEKAJĄ NA TRAGEDIĘ,
do której może dojść w każdej chwili, bo ludzie często korzystają z tych nielegalnych ścieżek przez torowisko.

Ngb
Ngb
1 rok temu

Musi któryś zginac i wówczas przez jakiś czas będzie spokój

500 plus
500 plus
1 rok temu
Reply to  Ngb

To zrobią następnego.

EmKa
EmKa
1 rok temu

Wyjątkowo głupi przedstawiciele młodzieży.Na szczęście tak beznadziejne są tylko jednostki.

patriota
patriota
1 rok temu
Reply to  EmKa

zwłaszcza wojskowe jednostki – te od wojsk terytorialnych… przydałaby się im jaka wojna, bo z pociągami nie ma co walczyć…
poszli by chociaż za armatnie mięso, a tak to znowu do Działdowa przyjedzie opóźniony przyspieszony…

Nieznajoma
Nieznajoma
1 rok temu

To jest wychowywanie bezstresowe ….siubry robią co im się żywnie podoba i zero konsekwecji i odpowiedzialności .Dziś młodzież nikogo się nie boi rodziców .policji.dla przykładu powinni wsadzić kilku na 48 h albo zagrać do ciężkiej pracy i karać jak tylko możliwe ….a tak ?rośnie badyctwo aż strach pomyśleć do czego to prowadzi!!!

Kkl
Kkl
1 rok temu

To nie problem pandemii, że tak dzieci się bawią. Już 6 lat temu miałam w swojej szkole taką sprawę, była policja, był sąd i kuratorzy. To nie jest nowe zjawisko.

Kuba
Kuba
1 rok temu

Tak, selekcja naturalna – tak to się nazywa.
Polecam przeczytać „Nagrody Darwina”. Ci młodzi ludzie też powinni. Może jeszcze zdołaliby wyciągnąć jakieś wnioski ze swoich wybryków.
Tylko nie mówcie, że to pomysły w związku z pandemią, bo podobne zabawy już miały miejsce wcześniej, tylko na ulicach Mławy.

Mława
Mława
1 rok temu

Wszyscy wszystko wiedzą a nic z tym nie robią od lat szczególnie w weekendy na peronach przesiaduje młodzież i alkohol się leje a później płacz że wypadek. Więcej patroli by się przydało i to po cywilnemu

Fakiba
Fakiba
1 rok temu

Przecież w Mławie dochodziło już do podobnych zdarzeń i to jeszcze przed pandemią.
Grupa młodych ludzi przebiegała przed nadjeżdżającym samochodem. Do takich zdarzeń dochodziło najczęściej bodajże na Sienkiewicza. Internauci pisali o tym chyba właśnie tu, na łamach codziennika.

Obecne cwaniakowanie więc nie jest niczym nowym. Po prostu widocznie potrzebują w tej chwili większej dawki adrenaliny. Samochody to za mała, więc wymyślili sobie pociągi. Niedługo zaczną przeskakiwać przed Intercity i wtedy wpiszą się do „nagród Darwina”.
Głupota ludzka nie zna granic.

„Nagrody Darwina, nazwane tak na cześć ojca ewolucji, przyznawane są osobom, które przez swą bezmyślność przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej samych siebie. Inspiracją do stworzenia tej nagrody były krążące po Internecie opowieści o niezwykłych przypadkach ludzkiej głupoty.”

Next
Next
1 rok temu

Normalnie wychowywanej młodzieży nie przyszło by na myśl zabawiac się na torach czy w śmietnikach więcej patroli bo rośnie kolejna banda.

Npnp
Npnp
1 rok temu

Co tu się dziwić. Ile można trzymać ludzi w domach? Młodzież nie ma co ze sobą zrobić to i kanarki się w głowie lęgną.

76y
76y
1 rok temu
Reply to  Npnp

Chyba tak to o nie działa . Za moich czasów też się robiło głupie rzeczy. Wystarczy że spotka się kliku szajbusów i zabawa może skończyć się różnie.

Hanka
Hanka
1 rok temu
Reply to  Npnp

Tu nie chodzi o trzymanie ludzi w domach, bo gdybyvtak było siedzieli by w domu… Od lat ulubionym miejscem młodzieży są perony i coraz to nowsze pomysły na selfi i inne głupoty.. Oni nie mają co robić w mieście, nie mają się gdzie podziać. Nawet jeśli będą mieli, to i tak perony będą dla nich wyzwaniem, do momentu aż się coś nie stanie.

z bliska
z bliska
1 rok temu
Reply to  Npnp

Czyżbyś był w tej grupie której której te kanarki się wylęgły, POWINIENEŚ ZMIENIĆ TO TOWARZYSTWO!!! i lepiej spokojniej siedz sobie w domu.

19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x