Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 16 kwietnia


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 16 kwietnia br. godz. 10:30 mamy wykazane w ostatniej dobie 8 nowych zakażeń i 2 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących z Covid-19. 303 osoby objęte są kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 110 testów, z czego 8 jest pozytywnych.


W województwie mazowieckim odnotowano 2345 przypadków zakażeń, 52 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących i 18 z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 17847, z powodu chorób współistniejących zmarło 419 osób, z powodu COVID-19 – 176.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
16 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu

Warto przytoczyć słowa kota: za każdym takim zgonem stoi czyjaś tragedia. Czyjaś matka, albo ojciec. Trzeba być istotą kompletnie wyzutą z człowieczeństwa, aby tego rozumieć. Ci, którzy wchodzą do sklepów, kościołów etc. z maseczkami na brodzie nie zasługują na miano istot ludzkich. Pandemia pokazała wyraźnie kto jest egoistą, a kto się wykazuje wrażliwością…

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Pokazała kto ma braki w mózgu i że maseczka pomaga tak samo jak i przyłbice pomagały śmiech na sali

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Mława

Pokazała również, kto kto ma PRL-owskie naleciałości i kto współpracował z sb. Józiu ma wyraźne ciągoty konfidenta…

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Proszę nie używać pojęć, których znaczenia się nie zna.

Konfident
Konfident
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Na pstrykałem trochę zdjęć w sklepach tych z maskami na brodzie i bez maseczek i od poniedziałku wysyłam na policję… I to zarówno tych którzy robią tam zakupy jak i tych którzy w nich pracują i narażają klientów tych sklepów…. Mława możesz się teraz zastanawiać czy się załapałeś czy nie.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

„Konfident – osobowe źródło informacji – osoba współpracująca z organami bezpieczeństwa państwa…”
Przecież donosisz.
Nie czepiaj się brachu wypowiedzi innych, jeśli sam nie znasz znaczenia słów, których oni używają.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Ale nosisz na brodzie ze strachu przed mandatem. Jak idzie Policja, to myk! na, za przeproszeniem, twarz. Tchórz i głuptak.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Yureck

Co Ty wiesz dzieciaku.. Gów.. wiesz w nogach śpisz fraj…

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Sam tak pisałeś. Tchórz i tyle. Ciekawe, czy po sklepach latasz bez maski?

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Yureck

Nie latam ale nie dusze się w niej jak idio… i mam ją pod nosem

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Mława

Chyba masz atak… konsekwencji. Właśnie potwierdziłeś swoje tchórzostwo. Poczytaj swoje posty. Przanalizuj. A tak przy okazji: skoro maski są „be”, to dlaczego je nosisz? Ze strachu, nie?

Kot
Kot
1 rok temu
Reply to  Mława

To weź atramentu do ust i pluń na ścianę w masce i bez. I obejrzyj plame,sposob i wielkosc oprysku .Takie proste doświadczenie, że tak zacytuję dla ido…debi…i cha..nie wiem doprawdy,co to za cudowne skroty chyba nic złego na myśli????

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Za większością tych zgonów stoi nasza władza która wstrzymała ludziom zabiegi przez którą służba zdrowia zajmuje się tylko wirusem od jakiegoś czasu ludzie przestali umierać na inne choroby

Greta
Greta
1 rok temu
Reply to  Kim

Umierają właśnie ludzie z innymi chorobami,nie mając dostępu do lekarza.Lekarze nadal ta śmieszna teleporade stosują.Pacjeci często z zagrożeniem życia nie mają żadnej pomocy w szpitalu,bo wszędzie tylko covid,dopisany żeby podnieść statystyki.Szpitale otrzymują za covida duża kasę.Lockdown jest czysto polityczny,powiedzial tak lekarz kardiolog w wywiadzie w TVN.Szczepionki wszystkie dają powikłania,a chronić przed wirusem nie chronią dobrze.Tez lekarze mówili o tym.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Greta

Jeeeeeeeeżuuu… A Pani Doktor jaką ma specjalizację?

Kot
Kot
1 rok temu
Reply to  Yureck

Wymadrzologia stosowana. A na oddziałach dowodowych szukają wolontariuszy. Tylko te niepocoeszone rodziny nad grobem jakoś nie chcą uwierzyć że to sciema. Idź na oddział, zobacz, a potem proszę powielać głupoty z Internetu, ludzi, którzy nie wstają od komputera A ich szczytem zainteresowań jest granie w jakieś oglupiajace gry .owszem ,sluzba zdrowia leży gospodarka lezy , ale wirus tez roznie traktuje ludzi i rząd nic do tego nie ma

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x